Etkili İletişim ve Diksiyon - İmza Akademi
Bursa Etkili İletişim ve Diksiyon Kursu

Etkili İletişim ve Diksiyon

İletişim çağında yaşarken, etkili iletişim kurabilme yöntemleri bizi başarıdan başarıya taşınacaktır. Hepimiz birçok konuda bilgi sahibi olabiliriz, önemli olan bilgilerimizi karşımızdakilere nasıl aktardığımızdır. Unutmayalım ki, doğru, anlaşılır bir iletişim kurabilmek bir sanattır. Sizlere Kurumsal İş hayatımızda daha verimli, etkin ve başarıdan başarıya ulaştıracak sürdürülebilir etkili bir eğitim sunuyoruz.Diksiyon Nedir?

İletişim çağında yaşarken, etkili iletişim kurabilme yöntemleri bizi başarıdan başarıya taşınacaktır. Hepimiz birçok konuda bilgi sahibi olabiliriz, önemli olan bilgilerimizi karşımızdakilere nasıl aktardığımızdır. Unutmayalım ki, doğru, anlaşılır bir iletişim kurabilmek bir sanattır. Sizlere Kurumsal İş hayatımızda daha verimli, etkin ve başarıdan başarıya ulaştıracak sürdürülebilir etkili bir eğitim sunuyoruz.


Programın Amacı

Türkçeyi anlaşılır ve akıcı bir şekilde kullanabilme yeteneğini kazandırmayı amaçlayan programımız aynı zamanda bireyin toplum içinde daha özgüvenli ve kendini doğru ifade edebilme becerisini de kazandırmayı hedeflemektedir.Diksiyon kursuna kimler katılmalı?
  • Dilini etkin ve akıcı bir şekilde konuşmak, kelimelerin telaffuz ediliş sürecinde yaşanılan problemleri ortadan kaldırmak, sesinin şiddetini, hızını ve nefes aralığını ayarlamak isteyen kısacası Türkçe’yi kurallarına uygun biçimlerde konuşabilmeyi hedefleyen herkes diksiyon kursunda eğitim alabilmektedir.
  • Bu eğitim sürecine, sayıca farklılık gösteren topluluklar için konuşma yapmak isteyen fakat diksiyon problemi yaşayan katılımcılar da dahil olabilmektedir. Beden dilini doğru ve etkin biçimlerde kullanmayı hedefleyen, topluluk içinde konuşurken heyecanlanan ve sesini kontrol edemeyen, tonlamalarda problem yaşayan herkes diksiyon kursuyla eğitimine katkı sağlayabilmektedir.
KURS GÜNLERİ KURS SAATLERİ KURS SÜRESİ
ÇARŞAMBA 19.00 – 21:10 5 HAFTA
PAZAR 16.00 – 18:00 5 HAFTA