Hakkımızda - İmza Akademi

Biz Kimiz?

1997 yılından bugüne eğitim kalitesinden ödün vermeden yüzlerce kursiyer mezun etmiş olup, önceliğimiz olan eğitim kalitesi sayesinde her geçen gün büyümeye devam etmekteyiz. Hizmetini vermiş olduğumuz kişisel gelişim, mesleki gelişim ve yabancı dil kursları ile eğitim sektörüne öncülük etmekten gurur duyuyoruz.

Hizmetlerimiz; iş geliştirme danışmanlığı, kariyer koçluğu, yaşam koçluğu, kurumsal koçluk, öğrenci koçluğu, sınav koçluğu, ebeveyn koçluğu, ilişkiler koçluğu, yaşam ve performans koçluğu, sporcu koçluğu, sağlıklı yaşam koçluğu, imaj koçluğu, yalın yönetim danışmanlığı, nefes ve meditasyon koçluğu olarak yeniledik.

Ayrıca; iş ingilizcesi, temel ingilizce eğitimi, iş yönetim becerileri geliştirme, lider yöneticiler eğitimi, herkes için oto hipnoz eğitimi, temel satış teknikleri eğitimi, topluluk önünde konuşma eğitimi, nlp zihinsel programlama ile değişim eğitimi, iletişim ve çatışma yönetimi eğitimi, eğitimcinin eğitimi, anlayarak hızlı okuma ve güçlendirme eğitimi ile çok yönlü eğitim ve kurslarımız hayata geçti.

Bursa İngilizce Kursu

AKADEMİK BAŞARILAR

13

Eğitmen

6421

Mezun

6

Sınıf

248

Öğrenci